5 דברים שתוכלו לעשות למען הכלב שלכם

1.השקיעו במזון איכותי

כשם שהמזון שאתם מכניסים לגופכם משפיע על הבריאות שלכם ועל מצב הרוח שלכם, כך בדיוק משפיע המזון על כלבכם. ענף המזון לכלבים התפתח בצורה יוצאת מן הכלל בשנים האחרונות, וכיום תוכלו להבטיח את בריאות הכלב גם באמצעות המזון בו תאכילו אותו. ישנם מזונות מאד לא מומלצים, לצד מזונות פרימיום המבוססים על מרכיבים נפלאים ובריאים. מעבר לשובע, זיכרו כי תפקידו של המזון גם לתמוך את בריאותו של כלבכם, השקיעו בו.

2.בקרו את הוטרינר לבדיקות שגרתיות

סביר כי אתם מבקרים את הוטרינר המטפל של כלבכם בתדירות קבועה לטובת קבלת חיסונים. עם זאת, כדאי לקבוע איתו מראש פגישות שמטרתן ביקורות. בעוד אתם תדעו לספר על כאב שמפריע לכם או תחושה לא טובה, כלבכם לא. ביקורות תקופתיות אצל הוטרינר יכולות מצד אחד לשלול מחלות, ומצד שני גם לאשר את הימצאותם של סימפטומים מחשידים.

3.במידת הצורך, תאמו עם מאלף

אז לא, כלבכם לא צריך להיות כלב "רע" בכדי לקבוע עם מאלף. תכניות אילוף של כלבים הופכות את הכלבים למאושרים יותר וחופשיים יותר! כלב שעובר תכנית אילוף הוא כלב שמבין את בעליו, כלב שיודע לתקשר עם בעליו וכלב שזוכה דרך קבע בחיזוקים חיוביים. באמצעות תכנית האילוף ניתן לעבוד עם כלבכם על שינוי התנהגויות והרגלים, על סילוק פחדים והפיכת חייו לנינוחים יותר ושלווים יותר.

4.טפחו טיול ארוך אחד ביום

הכלל כי "מה שחשוב הוא האיכות ולא הכמות", תקף גם לנושא הטיולים עם כלבכם: עדיף בהחלט שתורידו את כלבכם לשני טיולים קצרים ביום ולטיול אחד ארוך, מאשר ארבעה טיולים קצרים. טיול ארוך הוא טיול שנע בין 40 דקות לשעה, כאשר מטרתו מעבר לעשיית הצרכים היא לאפשר לכלב לפרוק אנרגיה, להכיר חברים חדשים וכן – גם להתעייף. לאורך הטיול הארוך תוכלו לעשות עם הכלב פעילות ספורטיבית, מה שמטיב מאד ברמה המנטלית ועם פורקן של מתחים ולחץ.

5.בעונת הקיץ, דאגו לתספורת קצרה ונעימה

אז כלבכם ככל הנראה לא ידרוש בתספורת טרנדית, אך הוא בהחלט ישמח לתספורת פונקציונאלית ונעימה. לאורך חודשי החורף הפרווה מאד נעימה לכלבים, אך בקיץ מדובר על מטרד. מעבר לכך שכמות השיער מכבידה עליהם בעומסי החום, הרי שהם גם נוטים לאסוף עליהם בכל טיול גם קוצים, עלים ושאר לכלוכים. ההמלצה אליכם: לקראת הקיץ, הגיעו אל מספרת כלבים ופנקו את כלבכם בתספורת קצרה שתבטיח גם לו קיץ נעים!

למידע נוסף והרשמה
התקשרו לטלפון 050-5528208 או השאירו את פרטיכם:

עוד בנושא

הקורסים שלנו

Dog College – בית הספר להכשרת מאלפי כלבים מציע מגוון מסלולי הכשרה למאלפי כלבים, החל מההכשרה הבסיסית המיועדת לאלה המבקשים

קרא עוד >>

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: